Tábor agility OPSION 2010, 5.7-21.7.10, Dvůr Králové

Termín:   tři turnusy  5.7-9.7.2010, 11.7-15.7.2010 a 17.7-21.7.2010
                                   10.7.2010 v místě jednodenní závody OPSION 011
Místo:        Dvůr Králové nad Labem, areál Nový Svět
Výcvikáři:   Irena Kochová, Pavel Košek


Tábor agility jsme s Irčou uspořádali již čtvrtým rokem v areálu Nový Svět ve Dvoře Králové a i letos byl ve třech pětidenních turnusech. Mezi prvním a druhým turnusem jsme pořádali závody OPSION 011.

Zážitků je hodně, vzpomínky na spoustu prima lidí, se kterými jsme společně řešili agilitní zápletky, na tropické teploty, na spršku, která rozvodnila potok, na tenisáky darem od sousedů z tenisového klubu, na ranní probouzení společně s kohoutem na kopci, radostně pobíhající koně v ohradách, na hříbata, na cinkání zvonců kravek na pastvinách, procházky pro Hrubasech - nekonečných loukách v údolí Labe.



Děkujeme účastníkům za jejich nadšení a přístup ke svým psím agilitním parťákům, díky všem z Nového Světa!!


Fotky: z prvního turnusu
od Hanky Procházkové naleznete zde
od Terezy Frumarové zde
fotky Pavel Košek zde
od Hanky Koníčkové zde

Fotky: z druhého turnusu
fotky Pavel Košek zde
fotky Ivan Růžička zde


Fotky: z třetího turnusu
fotky Pavel Košek zde

 

Seznam účastníků (všechny turnusy):

Jméno psovoda Jméno psa Plemeno
Andrýs Petr Žek jorkšír
Andrýsová Ilona Gargamel od Čeníčka papillon
Batelková Eva Aida z Kašnického dvora - Ajša Chodský pes
Batelková Eva Ignis od Prachovských skal - Chilli šiperka
Baudyšová Jana Achita Kesidy HW
Beitlová Dana Angua Valkar - Iris AO
Bergmannová Karolína Aibe z Temného hvozdu BOC
Bínová Hana A Linn Charlie M´S Flimex Austr.h.pes
Caletková Darja First Krásná Louka KK
Černá Martina Zlaťák mix
Čištínová Vladimíra Vast Bohemia Alké BOC
Drbohlavová Iva Matěj mix
Frumar Dominik Ťapka mix
Frumarová Tereza Adelaide BOC
Heidlbergerová Eva Jim BOC
Heidlbergerová Eva André ČCHP
Chadimová Veronika Wiky BOC
Chmelíková Eva Flash Foxy Fox BOC
Chmelíková Eva Deliquent šeltie
Janáčová Karolína Bucifal od Vltavských pramenů BOC
Janebová Nina Falco Zlatý retrívr
Kalva Martin Black Belle Devon Exe BOC
Kalvová Tereza Wilderforce BOC
Kavková Miroslava Annie od Betlémské pastviny BOC
Klusáčková Renata Grace Chodský pes
Komínková Martina Erik mix
Komínková Martina Great Spirit Hardy Horde (Basty) BOC
Koníčková Barča Týnka BOC
Koníčková Hanka Aiwa Plush Berry BOC
Lajmrová Lenka Crystal z Paleolitu BOC
Laníková Dagmar En Ten Týky Nerrreterrit KK
Loučková Eva Oriana Akumulator BOC
Lukavská Dáša Adélka mix
Malínská Daniela Blanche Sub Tilia BOC
Manychová Jana Cargo Haliba  BOC
Manychová Klára Banny BOC
Merta David Simir mix
Merta David Anthony z Tau´Ri KK
Merta David Clark z Tau´Ri KK
Miková Martina Haida mix
Mlčochová Michaela Katrina Fitmin  BOC
Mlčochová Michaela Bína od Vltavských pramenů BOC
Morávek Zdeněk Kaya BOC
Morávková Zuzana Abby BOC
Neumannová Eva Bobeš Fofr Fox BOC
Neumannová Eva Bendjoy Fofr Free BOC
Nováková Eva Bonita Chiquita od Zl. říčky BOC
Nováková Michaela Foolish Bree Hardy Horde BOC
Novotná Martina Dongo BOC
Nymburský Mirek Nella BOC
Olivová Klára A však Czech Originál - Agis Český str. pes
Podracký Vladislav Bols Plush Berry BOC
Procházková Hana Costarica Bila Kaifa KK
Pulkrábková Daniela Rubby PRT
Rajchman Michal Conny šeltie
Rajtrová Jana Belfast KK
Růžičková Ivana Skip KK
Říhová Zuzana Gas KK
Stanovič Michal Nela BOC
Strnadová Lenka Cassy Black Vrabčí Hnízdo (Amy) BOC
Šlapáková Iveta Ben BOC
Špánková Alena Benýsek malý špic
Štouračová Bára Ola BOC
Trýzubská Tereza Bonetta Dvorna Lipa Boston teriér
Ulrychová Barbora Buffy pudl
Ulrychová Eliška Agatha BOC
Vaníčková Hana Sarro Bryvilsár Chodský pes
Vaníčková Hana Arny Czech Imp BOC
Vilímková Kristýna Urania Akumulator BOC
Vlasáková Iva Anthony Bohemian Oak BOC
Zímová Michaela Bohumil Sub Tilia BOC