3 kvalifikační běhy a slavné finále, vše formou jumpingových běhů. Skákat se bude v 5 kategoriích, soutěžit ve 4, XS bude sečteno s S. Soutěží tedy XS+S / M / ML / L

v kvalifikačních bězích trofeje pro vítěze ("masters") a začínající týmy ("starters")
finálový běh "o vítěze Východočeského finále"
rozhodčí: Karel Havlíček                     PLNO, startovné již neposílejte, brzy na viděnou
>> Přihlašování na kacr.info zde <<     >> Událost Facebook<

Propozice:
 

Místo:
Studenec u Trutnova, U Obecního kříže
venkovní travnatý parkur 
v případě hrozících živlů kynologická hala s umělou trávou za zády (v tom případě budeme informovat v události na Facebooku)

Příjezd:
Poloha na interaktivní mapě a plánovač cest: https://mapy.cz/s/3gbpP
GPS: 50.5025444N, 15.9412939E
Ve Studenci u obecního kříže odbočit k objektu kynologické haly.
(do navigace zadejte ulice U Obecního kříže, Studenec nebo Trutnov - Studenec)

Na co se můžete těšit?

 • zábava v podání tří jumpingů (kvalifikační běhy do finále) +  slavné jumpové finále "o vítěze Východočeského finále"
 • v každém kvalifikačním jumpingu odměňujeme klasicky vítěze (tedy "masters")
            a dále první 3 týmy v pořadí tzv. "starters" (což je kategorie začínajících týmů, tedy všech A1 + případně A2 s VP vydaným 2020 či 2021)
 • jde o speciální závody, proto nebude použit látkový tunel a pokud bude zeď, kruh či dvojskok, objeví se v závodech pouze jednou, nikoli však ve finále. 
 • závodit se bude ve 4 kategoriích. XS budou sečteny s S. Proč? Je vás málo. V porovnání s ostatními kategoriemi. Ale myslíme na vás. Jinak by podle tradičních pravidel závodu v poměru závodníků přišla tato kategorie o možnost běhat finále, kde se účast počítá z četnosti jedinců v každé kategorii. Jasné?
 • do finále se lze kvalifikovat i na divokou kartu - nominuje rozhodčí nebo pořadatel (snažte se udělat dojem)

Kvalifikační klíč:

 • Z každého běhu se kvalifikuje do finále 12 týmů v poměru zastoupení výškových kategorií. Přesné počty v kategoriích zveřejníme před závody. Pokud by v dané kategorii tolik týmů nedoběhlo bez diskvalifikace, navýší se o rozdíl počet možných kvalifikantů v kategorii v následujícím běhu.
 • Tým, který se kvalifikuje vícekrát, může svoji přebytečnou kvalifikaci věnovat sportovně dalšímu nekvalifikovanému týmu v pořadí nebo komukoli jinému (svému klubovému kolegovi, svému druhému psovi, nebo ji vydraží. Prostě si jí vybojoval, je jeho a je na jeho uvážení, jak s ní naloží). Svoje rozhodnutí sdělí co nejdříve po vyvěšení výsledků pořadateli.
 • Počty doplní závodníci kvalifikovaní na divokou kartu. Divoké karty jsou zcela na základě subjektivního dojmu z objektivní reality, uděluje je rozhodčí/pořadatel.
  Matematicky to je trochu složité, ale prostě věřte svému pořadateli. Myslí to s vámi dobře. 
   

Plánovaný program:
8:30 - 9:00   Registrace účastníků, jakmile bude parkúr připraven, je možné vstupit a prohlížet (v dalších bězích už prohlídky na vyzvání)
9:00             Ukončení registrace
9:09             Ukončení prohlídky
 a pak už to frčí
1. kvalifikační jumping XS>S>M>ML>L
2. kvalifikační jumping XS>S>M>ML>L
3. kvalifikační jumping XS>S>M>ML>L
Finále          XS>S>M>ML>L

Startovné:
490 Kč  jednotné pro členy KA a zahraniční účastníky.  
570 Kč  pro nečleny KA

Číslo účtu pro provedení platby startovného je 219874941/0300.
Variabilní symbol je číslo přihlášky přidělené systémem kacr.info.  Platíte-li více přihlášek jednou platbou – čísla přihlášek napište do variabilního symbolu, do specifického symbolu a dále pokračujte v textu platby. 

Uzávěrka startovní listiny je 2 dny před závody. Na místě již jen škrtáme.

Počet startujících je omezen na 80 týmů. 

Měření času bude prováděno elektronickou časomírou.

Pravidla pro odhlašování a vracení startovného zde
Jsou to vaše první závody? Informace a postupy zde
 

Kontakt pro registrace a platby:
Pavel Košek, telefon: 603 463 720, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   

Podmínky účasti:
Podmínky dle řádů Klubu agility České republiky, pes starší 18 měsíců, výkonnostní průkaz a platné očkování dle předpisů.
Každý závodník se účastní na svoji zodpovědnost a riziko, zodpovídá za škody způsobené svým psem a je povinen se řídit pokyny pořadatele, platným soutěžním řádem agility a řádem na ochranu zvířat. 

Protest: po složení zálohy 700,- Kč. 

Změna programu a propozic vyhrazena.

 

Podrobněji k přihláškám, platbě a zařazení na startovní listinu:
 

K přihlášce prosím uveďte telefon, pokud ho nemáte uvedený již v systému. Jsme komunikativní pořadatelé, občas je třeba něco vyjasnit a telefon je nejrychlejší způsob.

Po vyplnění přihlášky se okamžitě na stránkách objevíte v nepotvrzených přihláškách.

Variabilní symbol je číslo přihlášky přidělené systémem kacr.info po zadání přihlášky. Toto číslo naleznete i v kacr.info menu Můj účet-Moje přihlášky pod symbolem (i). Vše urychlíte a pomůžete lépe identifikovat platbu. Platíte-li více přihlášek jednou platbou – do variabilního symbolu zapište čísla přihlášek za sebe, pokud se to nevejde pokračujete v políčku specifický symbol. Pokud je to hodně komplikované informujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , abychom platbu startovného správně přiřadili.

Nápověda k systému kacr.info: http://opsion.cz/akce/Help-Kacr-info-Prihlasky.pdf

Po zaznamenání platby se přihláška přesouvá mezi potvrzené přihlášky, tedy na startovní listinu. Startovní listina se plní v pořadí přijatých plateb.

 
Ubytování:
je možné na pokojích v budově 300 metrů od haly. Kontakt pro rezervaci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další info na webu: https://areal-studenec.weebly.com/