Závody podpořila firma KSK Bono s.r.o., výrobce krmiv pro psy a kočky.


Na startu posledních závodů ze série našich zimních halovek v jízdárně v Hradci Králové se sešla opět stovka závodníků a 3 kočárky. Kočárky obsahovaly malé agiliťáky ve fázi velmi ranné socializace a patřily závodícím maminám Katce Terčové, Lucce Rychetské a Julii Duškové. Také Monika Prokopová s sebou měla mládě - z Belgie, byla to maličká malina. Inu jaro. Jarní rovnodennost astronomicky přišla 21.3 v 01:59.Víkend byl mimořádně teplý, teploty dosahovaly okolo 14 stupňů a občas sprchlo. Závody posuzoval Zdeněk Spolek a pro závodníky si připravil velmi běhavé tratě (ke stažení zde, neobsahují úpravy na místě). Povrch haly byl opět skvělý, rychlý a nebořivý.
Opět jsme přenášeli obraz z haly do prostoru kantýny, škoda, že ne i naopak, aby všichni viděli krásný narozeninový dort, který Martina Kučerová spoluzávodníkům přinesla.

 

Celkové statistiky za závody: běželo se 566 běhů, 286 běhů bylo v Large. Bylo celkem 248 diskvalifikací (44%), 129 v Large. 203 běhů bylo na výborně (36%), 110 běhů bylo čistých (19%), z toho 42 v Large.

Děkujeme sponzorovi firmě KSK Bono. Děkujeme Jezdeckému klubu za pronájem a přípravu haly. Velké díky členům pořadatelskému týmu, kteří se na zajištění trojice zimních závodů podíleli - jmenovitě dle příjmení: Dana Černá, Aleš Dufek, Jitka Honzerová, Irena Kochová, Lucka Kochová, Pavel Košek, Danča Malínská, Jana Manychová, Eva Neumannová, Pavel Stanovič, Alena Špaňková, David Richter, Terka Vošmerová, Míša Zimová. Děkujeme Agility klubu Hradec Králové za zónovky a časomíru, Mirkovi Nymburskému za tunely a Zoje a Františkovi Richterovým za skvělou kantýnu.

Dvorana slávy
Sobota 20.3.2010
Neděle 21.3.2010
SMALL
MEDIUM
LARGE
SMALL
MEDIUM
LARGE
Jumping
Kurtevová Lucie
Bea Mandylion
(parson)
Lukavská Dáša
Adélka
(kříženec)
Štouračová Bára
Ola Miveko
(border collie)
Jahodová Markéta
Black Jack the Moravian Avalanche
(šeltie)
Motyčková Michaela
Verra ze Shetlandů
(šeltie)
Košek Pavel
Auditor od Betlémské pastviny
(border collie)
Agility
Fiala Jan
A3 Queen Christine z Arcamony
(šeltie)
Motyčková Michaela
Verra ze Shetlandů
(šeltie)
Liška Radovan
A3 Amulet for Luck od Zlatonosné říčky
(border collie)
Jahodová Markéta
Black Jack the Moravian Avalanche
(šeltie)
Vrkoč Ondřej
A3 Agility Černá irupe
(manchester terrier)
Horák František
Yenkie "Bak" Bohemia Alké
(border collie)
(kompletní výsledky viz níže)

Šampionem OPSIONu 009 se v kategorii Small stala Eva Bukričová a A3 Crystal Moth Tennant (phaléne). V kategorii Medium Lukáč Ilkanič a Cody Elita Triumphans (pudl trpasličí) a v kategorii Large Radovan Liška a A3 Amulet for Luck od Zlatonosné říčky (border collie). Gratulujeme!!!>>
Kompletní výsledky včetně součtů v zip zde <<
 >> Výsledky běhů v databázi na kacr.info zde <<
>> Fotografie zde <<