Rozkošné závody na Rozkoši - poosmé u "východočeského moře". Plně obsazené, mezinárodní a na svém starém dobrém místě pod tobogánem. O závody byl velký zájem, startovní listina se zaplnila brzy a dařilo se zaplnit všechna uvolněná místa.

  

 

Startujících bylo sto, ze tří zemí, na startovní listině byli závodníci ze Slovenska a Polska. Largové tvořili zhruba polovinu účastníků. Na Rozkoš jezdí celé rodiny a oddíly, protože díky prostředí a zázemí - bezpočtu zahrádek restaurací k rozjímání nad dobrým jídlem -  je tu prostě fajn a okolí je bohaté na místa, kam lze vyrazit.

 

 

Předpověď hlásila oblačno a 21 stupňů, nicméně právě tudy nám prošlo jedno dešťové mračno, takže došlo na hodinovou přestávku. Neděle byla teplá a slunečná a prostě jak má v červnu být. 

 

Atmosféra byla pohodová, závody se zájmem sledovala veřejnost, nejkrásnější byl pohled na tatínky s potomky, kteří vysázeli sedm dítek na malé židličky, rozdali k představení bonbóny a děti vydržely sedět velmi trpělivě a zaujatě.

 

Závody posuzovala Lenka Pánková, přestavby byly mimořádně rychlé, reagovala na aktuální situace, kterým jsme čelili a vše náramně dobře klapalo. Tratě byly technické, ale bezpečné.  

Závodní statistika OPSION 047: procento diskvalifikací bylo 49%, 35% běhů bylo na výborně a 19% čistě. (Statistiky diskvalifikací vypozorovaných na našich závodech jsou v rozpětí 26-60%, u běhů na výborně 20-45% a u čistých běhů 9-32%). 

 

Výsledky závodů OPSION 047

Šampionem OPSIONu 047 se v kategorii Small stala Jaroslava Smejkalová a Enny, v kategorii Medium Olga Mařáčková a Celeste z Lomu ve Skále a v Large Šárka Urbanová a Terri . Moc gratulujeme!!!  

 

 

 

>> Výsledky nalezenete brzy na kacr.info zde 
>> Fotografie zde