Agilitní Rozkoš je za námi. Naše tradiční závody u "východočeského moře" na pláži u tobogánu. Závody mezinárodní za účasti závodníků ze Slovenska a Polska. 

 

Startujících bylo v sobotu 95, v neděli cca o 10 méně. Ze tří zemí, na startovní listině byli závodníci ze Slovenska a Polska. Largové byly tentokrát početní stejně jako závodníci ve Small, hojná byla účast i v kategorii Medium. 

 

 

Počasí bylo v sobotu podzimní, vítr, chladno, teplota okolo 12-15 stupňů a trochu deště. Podle předpovědi to mohlo být i horší. Neděle byla letní. Trika, kraťasy, teploty ve stínu kolem 24 stupňů, schovávání aut se psy, hledání stínu před během a prostě na sluníčku vedro. 

 

Závody posuzovala Lenka Pánková, přestavby byly rychlé a tratě také.  

 

Závodní statistika OPSION 055: procento diskvalifikací bylo 44%, 30% běhů bylo na výborně a 14% čistě. (Statistiky diskvalifikací vypozorovaných na našich závodech jsou v rozpětí 26-60%, u běhů na výborně 20-45% a u čistých běhů 9-32%). 

 

 

Šampioni OPSIONu

Šampionem OPSIONu 055 se v kategorii Small stala Jaroslava Pavlová a Qvilda Čajový lístek "Viky", v kategorii Medium Zuzana Čenková a Devil Malá Magura "Dobby" a v Large Eva Neumannová a Argee z čertovy kazatelny. Moc gratulujeme!!!  

 

 

 

>> Výsledky nalezenete na kacr.info zde 
>> Fotografie zde