Padesátédeváté závody pod hlavičkou OPSION. Jedenácté na Rozkoši u "východočeského moře", na tradičním místě opět na pláži u tobogánu. Byli jsme opět mezinárodní, přijeli závodníci ze Slovenska a silná výprava z Polska. Zastoupení měly i vzdálené tuzemské destinace - Morava a západní Čechy. Zázemí prostorného kempu, nádherné přírodní výhledy, posezení na zahrádkách restaurací, to vše je stvořeno pro pohodový víkend z přáteli. Závody podpořil výrobce kynologického oblečení Northsay a obchod s výcvikovými pomůckami "Od Radky".

 

Měli jsme plno. Oba dny. Děkujeme, vážíme si toho.  Largové tvořili 41% startky, Small 34% a Medium 25%.

Předpovědi hlásily preventivně cokoli: bouřky, kroupy, nicméně Rozkoš v sobotu vydatně rozháněla a déšť nás spolehlivě obcházel. Teploty byly letní kolem 27 stupňů. V neděli sprchlo a lehce se ochladilo. 

 

Závody posuzovala Lenka Pánková, přestavby byly rychlé a tratě technické a plynulé.  

 

Závodní statistika OPSION 059: procento diskvalifikací bylo 45% (loni 44%), 34% běhů bylo na výborně (loni 30%) a 16% čistě (loni 14%).
Pro úplnost statistiky diskvalifikací vypozorovaných na našich závodech jsou v rozpětí 26-60%, u běhů na výborně 20-45% a u čistých běhů 9-32%. 

 

 

Šampioni OPSIONu

Šampionem OPSIONu 059 se v kategorii Small stala Martina Imlaufová a Crazy Cleopatra Of Great Olympia "Crazy", v kategorii Medium Pavlína Courtonová a Mikey a v kategorii Large Beata Banaszak a Nikki Double Vision FCI "Masza" (podruhé). Moc gratulujeme!!!  

 

 

 

 

>> Výsledky nalezenete na kacr.info zde 
>> Fotografie zde