Dvanácté závody, které jsme uspořádali na Rozkoši u "východočeského moře". A opět na tradičním místě na pláži u tobogánu. Závody měly opět mezinárodní status, přijeli závodníci ze Slovenska a Polska. Závody jsou pořadatelsky nesmírně náročné, ale díky za neutuchající zájem. Ano, zázemí prostorného kempu, nádherné přírodní výhledy, posezení na zahrádkách restaurací, to vše je stvořeno pro pohodový víkend s přáteli. 

 

Na našich závodech obvykle počet Large převyšuje součet Small a Medium. Na Rozkoši je to jiné, Largové tvořili pouze 39% startky, Small 37% a Medium 24%.

Předpovědi hlásily pěkné počasí a v sobotu spršku, které přišla tak, jak byla ohlášena a trvala možná déle, než bychom si přáli.  

 

Závody posuzovala tradičně Lenka Pánková, přestavby byly rychlé a tratě technické a plynulé. Paní rozhodčí byla nesmírně trpělivá a po hodinách strávených za páskou odjížděla dočervena ošlehaná od sluníčka.

 

Závodní statistika OPSION 062: procento diskvalifikací bylo 45% (loni též 45%), 36% běhů bylo na výborně (loni 34%) a 21% čistě (loni 16%). Pro úplnost statistiky diskvalifikací vypozorovaných na našich závodech jsou v rozpětí 26-60%, u běhů na výborně 20-45% a u čistých běhů 9-32%. 

 

 

Šampioni OPSIONu

Šampionem OPSIONu 062 se v kategorii Small stal Vladislav Kubica a Merlin,
v kategorii Medium Anna Řezníčková a Annabelle Bleu Colline "Elí" 
a v kategorii Large Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp

Moc gratulujeme!!! 

 

 

 

>> Výsledky nalezenete na kacr.info zde 

>> Fotografie zde

>> Nepřeberné množství momentek od Lucky Pejzlové nalezenete zde